נפגשים ומתחזקים

הראשון לציון הרב יצחק יוסף שליט"א

נשיא מועצת הרבנות הראשית

הראשון לציון החזיק בידינו ואמר ״נס שיש אנשים כמוכם שעושים עבודת קודש״

כשנכנסנו לחדרו של הראשון לציון, הרב הראשי לישראל הרה"ג הרב יצחק יוסף שליט"א באנו מעוניינים לספר על עמותת "אחריות" ולקבל את עצתו וברכתו, אך מהר מאד הביקור הפך לדיון הלכתי סוער. הראשון לציון ששמע מפינו סקירה על פעילות הארגון התרשם עמוקות, והתעניין בכל צעד מפעולות הארגון.

כבר בתחילת הפגישה התעניין הרב מאד בפן ההלכתי של הפעילות ואמר כי חובה להקפיד על השילוב בין הצדדים, ההלכתי והמשפטי. הראשון לציון הזהיר בעיקר מפני חששות של איסור ריבית, וכאשר שמע כי הדמות ההלכתית הניצבת מאחורי הארגון היא גאב"ד שערי הוראה מורנו הגרש"א שטרן שליט״א, נחה דעתו ואמר כי ברור לו שבתחום ההלכתי אנו מקבלים את המענה הטוב ביותר.

לקראת סיום הפגישה בירך אותנו הראשון לציון בחום ואמר, כי הוא מאושר לראות כי ישנה עמותה שקמה כדי לטפל בתחומים אלו באופן מקצועי מחד ובהתאם לכל דרישות ההלכה מאידך. הראשון לציון הבטיח לעמוד לימיננו בכל שאלה ואמר כי דלתו פתוחה בפנינו בכל עת. יצאנו מהפגישה מחוזקים, אישית ומקצועית. דבריו של הראשון לציון חיזקו אותנו והעניקו לנו כח להמשיך ולהתמודד מול כל האתגרים אותם מציבה הפעילות לפנינו מידי יום.

המלצתו של הרב יצחק יוסף לארגון אחריות

אנשים לא מתים מעוני
הם מתים מבושה

יש לכם חבר או בן משפחה השרוי במצוקה כלכלית קשה גלגולי הלוואות הוצל"פ תסבוכות תשלומי ריבית וכד' ועדיין לא פנה לעסקנים? בהוראת גדולי ישראל הקמנו את 'הקו האדום' הכלכלי בו אתם תעדכנו אותנו ואנו נפנה אליו בסודיות הנדרשת ובדיסקרטיות ונברר איתו האם אפשר להציע לו הכוונה או/ו יצוג:

סודיות מובטחת!