מעלה החמישה

1. לימוד

ברגע של מצוקה, תסכול וייאוש, רצית רק להציל את העסק או הבית שלך.

בדרך נעשו טעויות שהובילו למצב הנוכחי. אף פעם לא מאוחר. זה הזמן לשבת וללמוד את המצב הקיים. מי המעורבים? כמה גובה החובות? מי הערבים ומה הם הביטחונות על ההלוואות הקיימות? מה ההסדרים שהיו עד היום וממה המצוקה נובעת?במקרה הזה יש ללמוד את הדברים עם אנשי מקצוע שיודעים ומבינים מה אתה מרגיש ואנחנו כאן בשבילך. אנו יודעים שאין חבוש מתיר עצמו מבית האסורים ובדיוק בגלל זה אנחנו כאן. כדי לעזור לך להשתחרר מהקשיים.
חשוב לדעת:
כי ברגעים כאלו, כסף לא יפתור את הבעיה. בדיוק כפי שמנת סם נוספת, לא תפתור את הבעיה למי שמכור לסמים. צריך לטפל בבעיה, מהשורש. לכן אנחנו כאן, כדי לקחת 'אחריות', גם על הטעויות שנעשו. לאחר שלמדנו את המצב, נוכל לעבור לשלב הבא, שלב הכרה, שזהו שלב הכרחי בכדי להתמודד עם המציאות. יד ביד נצעד יחד עד שנתגבר על הכל ונצא מעבדות לחרות.

2. הכרה

בשלב הזה של התהליך, הדגש הוא לעשות לך סדר בחיים ולהפוך אותם לטובים יותר עבורך. יש להבין, להפנים ולעבור תהליך – בעיקר נפשי, להבנה של המצב האמיתי. לפעמים אנו עשויים לגלות על מישהו שהוא לא איש עסקים, אלא בעל חוב שחייב להתנהג בהתאם.
לאחר תקופה ארוכה של סחרור במעגל בלתי נגמר של קשיים וחובות, הגיע הזמן לעצור ולהביט במראה. מאז ועד היום, צבר צוות 'אחריות' ידע, ניסיון וקשת רחבה של כישורים, שיעזרו לנו ללמוד להכיר את עצמנו על פי המצב הקיים.
חייבים לעשות את זה בכדי שנוכל לעבור לשלב החשוב של תכנון העתיד לטובתך. 
ואם לא נטפל בזה היום, מחר יכול להיות גרוע יותר. המצב לא ישתנה, אם לא תעשה משהו. זה בידיים שלך.

3. תכנון

לצד תמיכה נפשית וכלים להתמודדות עם הבעיות השונות, נבצע זיהוי של צרכים ממוקדים, נדון יחד ונתכנן את העתיד. צוות 'אחריות', ייעץ לכם מהי הדרך הטובה ביותר עבורכם ונבנה יחד תוכנית המותאמת אליכם באופן יחודי.
בכדי לעבור בהצלחה את המצב הנוכחי, נדון יחד איתכם האם כדאי לשתף משפחה או חברים, נכין תכנית עבודה מסודרת ונעשה הכל בכדי למזער נזקים, נבדוק יחד מהן יכולות הגיוס ונעבור לשלב הבא: שלב של טיפול בבעיות הקיימות.

4. טיפול

בכדי להפיק את המירב מכל מהלך ולמנוע מכם הוצאות מיותרות, אנו מגיעים לשב הזה רק לאחר שלמדנו את כל הפרטים וכרגע ניתן להתחיל לבצע את מה שסיכמנו ולטפל נקודתית בכל בעיה.
זה כולל סיכול איומים וסחיטות, הרגעת נושים שיחות עם כל ערב בנפרד, מניעת עיקולים, הסרת הגבלות, בדיקת כדאיות של הכרזה על פשיטת רגל, טיפול בהליכים המתנהלים בבתי משפט , בתי דין רבניים, בוררויות, ועוד…

מיטב המומחים בתחום יודעים כיצד לדבר עם כל אחד בשפתו. עם בנקים בשפה שלהם, עם נושי השוק האפור בשפה שלהם ועם אנשים פרטיים בצורה אחרת כמובן.
אתם לא לבד. אנחנו איתכם לאורך כל הדרך וצוות 'אחריות' כאן כדי לצעוד יחד איתכם אל השלב העיקרי והסופי, שלב תמיכה. תקבלו מאיתנו את כל העזרה הדרושה, הכוונה ותמיכה מלאה.

5. תמיכה

עברנו כבר את כל חמשת השלבים ועכשיו אנחנו מתקרבים לרגע היציאה אל העולם החדש, עם תחושה טובה עם בטחון עצמי וכלים כיצד להתמודד עם המציאות החדשה.

זה הרגע שבו בעלי חוב כבר מודעים למצבם, לומדים כיצד לחיות עם המציאות החדשה ואף הסובבים אותם מתרגלים אליו. כעת נשאר רק לצעוד עקב לצד אגודל עד ליציאה ממעגל החובות, הסדרת החיים בצורה הגיונית ויכולת לפרנס בצורה מכובדת.

הבנק מנדנד על בסיס קבוע?
נושים מתדפקים על דלת ביתך?

הגעת למקום הנכון!

בוא לבחון את מצבך הכלכלי

לייעוץ והכוונה אישית פנו אלינו עוד היום:

אנשים לא מתים מעוני
הם מתים מבושה

יש לכם חבר או בן משפחה השרוי במצוקה כלכלית קשה גלגולי הלוואות הוצל"פ תסבוכות תשלומי ריבית וכד' ועדיין לא פנה לעסקנים? בהוראת גדולי ישראל הקמנו את 'הקו האדום' הכלכלי בו אתם תעדכנו אותנו ואנו נפנה אליו בסודיות הנדרשת ובדיסקרטיות ונברר איתו האם אפשר להציע לו סיוע.

סודיות מובטחת!