גדולי התורה בקריאה חריגה: "חוסו על בעלי החובות"

התפשטות מגפת הקורונה הובילה לצעדים לא שגרתיים בכל הקשור למצב המשק בישראל, עסקים מושבתים, עשרות אלפי אזרחים הוצאו לחל"ת ואחוזי האבטלה מטפסים לממדים לא מוכרים.

בימים של ערב חג הפסח בעלי עסקים ואנשים פרטיים מוצאים את עצמם בפני שוקת שבורה אל מול ההוצאות המרובות והצרכים העסקיים והכלכליים.

ביוזמה מיוחדת של עמותת 'אחריות – ייצוג הכוון כלכלי' חתמו גדולי הדיינים ואבות בתי הדין מכל המגזרים בציבור החרדי, על קריאה משותפת "שלא להוציא יותר ממה שנדרש לכלכלת הבית כדי שלא להגיע למשבר כלכלי".

בצעד חריג חותמים הרבנים את קריאתם בפניה נרגשת למלווים להתחשב במצבם של הלווים בעלי החוב ולאפשר ככל הניתן פריסת תשלומים או דחייה של התשלומים עד יחלוף המשבר.

מזכיר ועדת הרבנים של עמותת 'אחריות' הרב מתתיהו הלברשטט מספר כי היוזמה לקריאתם של הרבנים עלתה לאור המצב הקשה אליו נקלעו כלל האזרחים בישראל, מה שמשפיע יותר מכל על הציבור החרדי שגם בימים שבשגרה מתמודד עם מצבים כלכלים לא קלים.

עקבו אחרי הנעשה באחריות גם בפייסבוק

שתפו את הסיפור:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לייעוץ והכוונה אישית פנו אלינו עוד היום:

אנשים לא מתים מעוני
הם מתים מבושה

יש לכם חבר או בן משפחה השרוי במצוקה כלכלית קשה גלגולי הלוואות הוצל"פ תסבוכות תשלומי ריבית וכד' ועדיין לא פנה לעסקנים? בהוראת גדולי ישראל הקמנו את 'הקו האדום' הכלכלי בו אתם תעדכנו אותנו ואנו נפנה אליו בסודיות הנדרשת ובדיסקרטיות ונברר איתו האם אפשר להציע לו הכוונה או/ו יצוג:

סודיות מובטחת!