אודות

הרב שטרן בקביעת מזוזה באחריות
אישור ניהול תקין לעמותת אחריות
אישור ניהול תקין
אישור מרשם העמותות
אישור סעיף 46
אישור לגבי סעיף 46

ארגון אחריות

ארגון 'אחריות' הוקם בעידודו ובהכוונתו של הגאון רבי שמואל אליעזר שטרן שליט״א, מתוך מטרה ברורה – לסייע לאנשים ובני משפחותיהם הנמצאים במשברים כלכליים להתמודד עם המצב ולצאת לחופשי. הארגון פונה למגזר הדתי-חרדי מכל הזרמים, ומעמיד לרשותם ארסנל פתרונות ברוח ההלכה.

בחלוף השנים הארגון ליווה אנשים רבים אשר הגיעו לקריסה כלכלית ואף לפת לחם, כתוצאה מחוסר ידע מינימלי ויכולת לעמוד על זכויותיהם אל מול הממסד והנושים. הליווי ניתן לחייב ולבני משפחתו אשר אינם מסתגלים למצב החדש וזקוקים להכוונה כלכלית, הגעה להסדרים מול נושים, תמיכה מנטאלית ורגשית, כמו גם סיוע בניהול משא ומתן מול הבנקים והנושים.

צוות המומחים של אחריות מונה מדריכים ויועצים בעלי ניסיון רב בתחום אשר מעניקים ייעוץ והדרכה אישיים, החל מהכוונה לייעוץ משפטי ועד לייעוץ פיננסי מקצועי לכל הנזקק לכך. כמו כן, הצוות מספק ידע להתנהלות נכונה בתחום וכלים להתמודדות יום יומיות עם המצב. הייעוץ והתמיכה ניתנים ללא תשלום ובדיסקרטיות מלאה מתוך רצון לסייע לאנשים להתמודד במשברים הלא פשוטים.

ברגעים קשים כלכלית, כשהעולם מאיים להתפרק צוות המומחים של אחריות נמצאים לצדך תמיד! הצוות מומחה בניהול משא ומתן מול בנקים, נושים וגורמים בשוק האפור ויודע למצוא פתרונות יצירתיים להסדר בכל שלב, גם אם המצב נראה אבוד. אנו מזמינים אתכם לפגישה היום! המומחים שלנו יקשיבו, יבינו, ייעצו ויכווינו, בדרך הנכונה ביותר עבורכם.

לייעוץ והכוונה אישית פנו אלינו עוד היום:

אנשים לא מתים מעוני
הם מתים מבושה

יש לכם חבר או בן משפחה השרוי במצוקה כלכלית קשה גלגולי הלוואות הוצל"פ תסבוכות תשלומי ריבית וכד' ועדיין לא פנה לעסקנים? בהוראת גדולי ישראל הקמנו את 'הקו האדום' הכלכלי בו אתם תעדכנו אותנו ואנו נפנה אליו בסודיות הנדרשת ובדיסקרטיות ונברר איתו האם אפשר להציע לו הכוונה או/ו יצוג:

סודיות מובטחת!